Ronilački klub ‘Plavi’ na Bazenima Cerine organizira program Scuba Rangers od 5. do 7. srpnja u vremenu od 10 do 14 sati.
Inače, Scuba Rangers ili u prijevodu podvodni izviđači program je namijenjen isključivo djeci između osam do 12 godina. Osmišljen je na način da kroz igru uključi djecu u osnove ronjenja, upozna ih s opremom, proširuje znanja o životu u moru i podvodnom svijetu te razvija timski duh i svijest za očuvanjem okoliša.
– Iskoristite priliku svojem mališanu omogućiti sudjelovanje u jedinstvenom obliku izvan nastavne aktivnosti koja u jednom nudi zabavu i obrazovanje – poručuju iz Cerina te dodaju kako se program izvodi u bazenu uz profesionalni nadzor. Naglasili su i kako instruktori odgovorni za edukaciju djece imaju dugogodišnje iskustvo u podučavanju novih ronilaca kao i položen poseban ispit za podučavanje djece po međunarodnom programu i standardima Scuba Ranger.
– Standardi programa Scuba Ranger dio su standarda za obuku ronilaca međunarodno priznate škole ronjenja Scuba Schools International (www.ssi.com), a ujedno su priznati i od Ministarstva znanosti i obrazovanja. Po završetku programa polaznici dobivaju Scuba Ranger certifikat i diplomu te mogu nastaviti svoju aktivnost kroz daljnje programe poput Scuba Ranger Intermediate Ranger, Advance Ranger i Master Ranger – ističu iz Cerina.
Za program Scuba Rangers možete se prijaviti putem telefonskog broja Ronilačkog kluba Plavi 098/ 803-156, mailom plavi@gmail.com ili na recepciju bazena na broj 048/240-570 ili na mail cerine@komunalac-kc.hr.
