Rukometašice Podravka Vegete uvjerljivo bolje od Sesveta

Rukometašice Podravke Vegete jučer su na domaćem terenu ugostile Sesvete i upisale uvjerljivu pobjedu rezultatom 30:12, poluvrijeme 14:7. Bilo je to 2. kolo 1. HRL za žene gdje su Sesvete parirale samo u prvim minutama čak i došle do vodstva od 1:3, a u tome im je itekako pomogla njihova vratarka Lea Zetović koja je bila bitna karika svoje ekipe, poručuju iz Kluba.

U drugom poluvremenu naše cure nastavile su nizati golove te su odradile sve obrambene zadatke na vrhunskoj razini. U prilog tome govori i činjenica da su gošće iz Sesvete u 20 minuta postigle tek dva pogotka.

– Nije bilo sumnje da je i u ovoj utakmici domaća ekipa bila favorit no baš kao i sa svakim protivnikom bio je potreban ozbiljan pristup što je itekako doprinijelo potpunoj dominaciji i generalno puno ljepšem dojmu same utakmice u lijepo ispunjenoj koprivničkoj dvorani – naglasili su iz Kluba.

Spomenimo o kako Podravka u utorak putuje u Siofok gdje ostaje do srijede s ciljem zajedničkog treniranja i na kraju i odigravanja prijateljske utakmice. Već sljedeći vikend prvo udaljenije gostovanje je ono prema Trogiru gdje je na rasporedu 3. kolo 1. HRL za žene.