[FOTO] Slaven u završnici ispustio pobjedu protiv Istre

U posljednjoj utakmici 28. kola HT Prve lige Slaven Belupo je danas na koprivničkom Gradskom stadionu ”Ivan Kušek Apaš” ugostio momčad Istre 1961 iz Pule. Za jedne i druge bio je to važan susret u borbi za opstanak, no u znatno povoljnijoj situaciji dočekali su ga Farmaceuti.

Domaćin je u vodstvo došao u 12. minuti, Ivan Krstanović je bio siguran iz jedanaesterca kojeg je izborio Šarlija nakon prekršaja Laukžemisa.

U 27. minuti izjednačio je Laukžemis koji je prevario Šarliju i vratara Filipovića te iz blizine pogodio mrežu.

Početkom nastavka novo vodstvo Slavena. Bongongui je s desne strane asistirao Brazilcu Limi koji je bio precizan glavom za 2:1.

Vidović je nakon dodavanja Delića povisio na 3:1 u 64. minuti, a na 3:2 u 89. minuti smanjio je Fuentes.

Činilo se da je tu kraj, ali je sudac Bebek dosudio penal za goste u petoj minuti nadoknade, a Mierez je bio siguran za konačnih 3:3.

U sljedećem kolu Slaven Belupo će gostovati kod Gorice u Velikoj Gorici, utakmica je na rasporedu u nedjelju u 16.30 sati.