Aktualno Fotogalerije

[FOTO] Ejupi ponovno presudio bivšem klubu, Slaven i dalje bez proljetne pobjede

Treći poraz u četvrtom proljetnom kolu upisali su večeras nogometaši Slavena Belupa. Ovaj put protiv Osijeka, koji je u 24. kolu Prve HNL slavio u Koprivnici 2:1. Domaći nogometaši poveli su u 64. minuti preko Melnjaka, no samo sedam minuta kasnije Lesjak je vratio stvari na početak. Sudbinu Slavena zapečatio je Ejupi u 84. minuti, kojemu je to treći pogodak bivšem klubu od kada je početkom sezone preselio u Slavoniju. Da stvar bude žalosnija, Osijek je zabio dva gola iz dva udarca u Blaževićev okvir, a slavenaši su s druge strane pogodili gredu i promašili nekoliko izglednih prilika.
Bilo je to četvrto slavlje Osječana nad Farmaceutima u ovoj sezoni (triput prvenstvo i Kup), koji u sljedećem kolu gostuju kod vodeće Rijeke. Utakmica je na rasporedu iduće nedjelje u 17 sati. Više o tom susretu čitajte u petak u tiskanom izdanju Glasa Podravine, a u nastavku vam donosimo fotogaleriju našeg fotografa Luke…